Hlavní navigace

dar-minimální hodnota

  • (neregistrovaný) 213.19.125.---

    13. 3. 2006 8:55

    Základ daně cca 180000, hodnota darů 1000 a 1500 (finanční dar). Lze jej uplatnit i když to nejsou min. 2% ?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 13. 3. 2006 10:02

      Ilona (neregistrovaný) 212.27.208.---

      Re: dar-minimální hodnota
      ****
      v zakone je stanoveno: §15
      ....pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč....

      takze ja bych odecetla 2500,-

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).