Hlavní navigace

Potvrzeni prac. neschopnosti OSVC

  • (neregistrovaný)

    13. 3. 2006 9:43

    Dobry den,
    dnes jsem poprve onemocnel ve stavu OSVC a dostal jsem pracovni neschopenku. Doktor rikal, ze to mam odevzdat jeste ten den na okresni spravu socialni zabezpeceni.
    Ted ale nemohu moc ridit, protoze jsem z maleho mesta, kde mame take socialku a do vetsiho mesta, kde je prave krajska se me tak daleko jezdit nechce.

    Mohu toto potvrzeni odevzdat i v mem malem meste?

    Dekuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 3. 2006 9:54

      Anonymní (neregistrovaný)

      Re: Potvrzeni prac. neschopnosti OSVC
      předpokládám,že chodíte na sociálku ve vašem městě, tam jste se byla přihlásit,ta vám bude vyplácet nemocenskou.

    • 13. 3. 2006 10:07

      Lada (neregistrovaný)

      Re: Potvrzeni prac. neschopnosti OSVC
      OK, tak ze mohu jit normalne na socialku v mem meste. Ono prihlasit...kdyz jsem chodil jeste do skoly, tak socialka me davala prispevky z Napajedel....kdyz jsem prestal chodit do skoly a zacal jsem podnikat, tak jsem se byl na tyto prispevky v mem meste odhlasit.
      Ale vrta me v hlave to, ze prehled o prijmech a vydajich OSVC za rok 2005 musim odevzdat na krajskem socialnim zabezpeceni....tak ze proto se ptam, jestli pracovni neschopnost dat v mem meste (tedy jestli to staci) nebo jet az do vetsiho mesta, kde je krajska.

      Diky moc....kdyz budu neschopny 7 dni, kolik dostanu od socialky?

    • 13. 3. 2006 10:10

      mmm (neregistrovaný)

      Re: Potvrzeni prac. neschopnosti OSVC
      oni mají v některých městech detašované pracoviště, určitě vám to tam vezmou...jinak pošlete doporučeně na tu krajskou...k vašemu dotazu ohledně nemocenské za 7 dnů - nevím kolik si platíte atd. ale obecně vzato "hrozně málo"....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).