Hlavní navigace

Škoda Pick-Up - nárok na odpočet DPH?

  • (neregistrovaný) 83.208.144.---

    14. 3. 2006 12:22

    Firma koupila v autobazaru Škoda-Pick Up 1,9 DLX. Od autobazaru mají vystavenu kupní smlouvu dle §409/98 obch.zák, v níž prodávající je autobazar. Na kupní smlouvě je rozpis DPH; zaokrouhleně je to v tisících
    ZD 84 + DPH 16 = celkem 100.
    TP zatím nemáme, dostaneme ho později. Prosím, můžeme odečíst DPH? Děkujeme.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).