Hlavní navigace

Pronájem garáže

  • (neregistrovaný) 80.188.184.---

    20. 3. 2006 8:19

    Jsem žena v domácnosti bez příjmů. Chtěli bychom pronajímat garáž, která je ve společném majetku s manželem. Ročně za
    12 000,- Musím to danit, nebo příjem do 15 tis. nemusím podávat daňové přiznání?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 20. 3. 2006 17:38

      bb (neregistrovaný) 80.188.184.---

      Re: Pronájem garáže
      § 38b Minimální výše daně
      Daň nebo daň včetně zvýšení daně se nepředepíše a neplatí, nepřesáhne-li 200 Kč nebo celkové zdanitelné příjmy nečiní u fyzické osoby více než 15 000 Kč. To neplatí, byla-li z těchto příjmů vybrána daň nebo záloha na daň srážkou anebo manželé uplatnili společné zdanění podle § 13a.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).