Hlavní navigace

příjem z prodeje nemovitosti

  • (neregistrovaný) 62.177.76.---

    21. 3. 2006 8:10

    V roce 2004 jsme s manželem koupili ale i prodali nemovitost. V roce 2004 jsme za ni zaplatili cca 1.000.000 avšak do 31.12.2004 jsme obdrželi jen 100.000,- Kč, tehdy jsem to uvedla do svého přiznání, ale vlastně nic nedanili. V roce 2005 nám byl doplacen zbytek a můžeme dodanit rozdíl, jednalo se v roce 2004 o ztrátu?
    Můžeme uplatnit společné zdanění? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 3. 2006 15:15

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: příjem z prodeje nemovitosti
      Je to příjem dle §10 a tam nelze vykázat ztrátu.Pokud splňujete podmínky §13a tak SZM uplatnit můžete

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).