Hlavní navigace

Záloha na dan z příjmu PO-od jaké výše?

  • (neregistrovaný) 84.242.95.---

    21. 3. 2006 9:47

    Letos budem poprvé platit dan z příjmu práv.osob/s.r.o./ ve výši do 30 tis.Kč. Máme povinnost platit zálohy v roce 2006??Od jaké výše se platí-který paragraf to je?? Lída

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 3. 2006 10:07

      DanaS (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: Záloha na dan z příjmu PO-od jaké vý
      *********
      Povinnost platby záloh se na Vás nevztahuje - §38a odst.2 ZDP.
      *********

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).