Hlavní navigace

Sbírka listin

  • (neregistrovaný) 193.165.185.---

    21. 3. 2006 10:38

    Dobry den, jsme s.r.o. se sídlem v Praze, nemame povinnost it overenou uzaverku auditorem.
    Mame povinnost uzaverku uverejnovat ve Sbirce listin Obchodniho rejstriku.
    Pripadne na jakou akresu mame podat?
    Dekuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 3. 2006 11:13

      . (neregistrovaný) 85.70.173.---

      Re: Sbírka listin
      ano, viz § 38i/1, písm. c) obch.zák., na Městský soud Praha

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).