Hlavní navigace

Audit u a.s.

  • (neregistrovaný) 212.11.122.---

    21. 3. 2006 11:09

    Prosím o sdělení, zda musí být všechny a.s. auditovány, nebo musí splňovat nějaké podmínky ? díky

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 3. 2006 11:18

      al (neregistrovaný) 62.209.196.---

      Re: Audit u a.s.
      Musí splňovat alespoň jednu ze 3 podmínek dle § 20 odst. 1 písm. a) zákona o účetnictví - úhrn aktiv brutto větší než 40 mil. Kč nebo roční úhrn čistého obratu větší než 80 mil. Kč nebo průměrný přepočtený počet zaměstnanců větší než 50.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).