Hlavní navigace

Bourané auto na leasing

  • (neregistrovaný) 88.100.55.---

    24. 3. 2006 14:04

    Poradí někdo, kdo už měl podobný případ v daňové evidenci?
    Splacená akontace, 6 splátek, pojistnou událost hradí pojišťovna, spoluúčast je jen 5000,-. Auto je pak odkoupeno a majitel si je opraví a používá. Popřípadě vypíšu částky ze závěrečné rekapitulace pohledávek a závazků, které zaslala leasingovka. Jaká je cena pořízení auta pro zápis do majetku? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2006 17:35

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Bourané auto na leasing
      *** Když se podíváte kousek níže, je o tom diskuze. Při předčasném odkoupení musíte dodržet podmínky §24/4 a 5, jinak upravujete ZD ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).