Hlavní navigace

Uplatnění ztráty z minulého období

  • (neregistrovaný) 217.197.157.---

    29. 3. 2006 18:15

    Prosím poraďte mi, v roce 2005 jsem dosáhla základu daně pouze 92335,--, musím tedy uplatnit minimální základ daně 107300? V roce 2004 jsem měla ztrátu. Jak se dá uplatnit tato ztráta, jde to za zdaňovací období 2005, nebo až 2006? Děkuji za radu Ilona

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 3. 2006 18:35

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Uplatnění ztráty z minulého období
      *** Pokud se nenajdete v §7c/3 a 4, pak se na Vás MZD vztahuje a ztrátu si zatím uplatnit nemůžete. Až případně další roky ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).