Hlavní navigace

Úprava odpočtu DPH §78 - nevím si rady

  • (neregistrovaný) 85.70.225.---

    4. 4. 2006 15:49

    podnikatel vede na účtě 042 pořízení stavby už 14 let, zatím nebyla kolaudována (asi na něho zapomněli) a protože nemá na dokončení a přerušil podnikání, rozhodl se stavbu převést do osobního užívání. Celou dobu si uplatňoval odpočet v plné výši a teď potřebuje odvést DPH. Zkoumám paragraf 78, ale už z toho blbnu. Máte s tím nějaké zkušenosti jak to vypočítat a co s DPH, když před tím bylo 22%? Díky za každou radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 4. 2006 11:59

      mirek (neregistrovaný) 85.70.225.---

      Re: úprava odpočtu DPH §78 - nevím si ra
      Tam se počítají ty roky - no děs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).