Hlavní navigace

Podvojné účetnictví

• (neregistrovaný) 217.117.209.---

7. 4. 2006 10:14

Poraďte mi, prosím, vhodný program pro vedení podvojného účetnictví firmy s.r.o. firma se zabýbá poskytováním služeb, nemá sklad ani žádné zásoby materiálu. Jsem začátečník. Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 4. 2006 10:23

LK (neregistrovaný) 212.96.172.---

Re: Podvojné účetnictví
      na www.money.cz můžete bezplatně stahnout verzi START účetního programu MONEY od firmy Cígler software a vyzkoušet si.Je to celkem srozumitelný a ovladatelný program, cenově přijatelný-používám ho již 6let(nemám sklady,zaměstnanci 3)

• 7. 4. 2006 10:47

Jana fl. (neregistrovaný) 213.29.66.---

program Cezar od Breaker software. Je dost dobrej, a hlavně blbuvzdornej, dají se dělat změny i po uzavření období atd. Jde hlavně o to, že na začátku si přizvete účetní, zapnete mozky a navolíte dopředu účetní akce a pak už celý rok může někdo pověřený jenom entrovat. Samozřejmě jenom běžné věci. Na špeky stejně musí sednout účetní. Ale já takhle spravuji několik klientů externě (velkoobchod, veterináře i malíře,natěrače atp.) a zatím dobrý.
      Na požádání zašlou demoverzi. Jako zděšená účetní (po mateřské) na vlastní noze jsem s ním začala a jsem spokojená už 13 let.

Ještě je dobrá "Pohoda", ale je náročná co se týče vkládání vstupů a pro začátečníka je trochu složitá.

• 7. 4. 2006 13:02

taky Lenka (neregistrovaný) 85.71.3.---

Na radu daňové poradkyně, která odskoušela už kde co učtuji v STEREO = taky spokojenost.
      http://www.podvojneucetnictvi.cz/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).