Hlavní navigace

dohoda o provedení práce

  • (neregistrovaný) 62.240.185.---

    11. 4. 2006 14:38

    Prosím o radu, zaměstnanec má sepsanou dohodu o provedení práce s tím, že mu budou propláceny cestovní náhrady z místa trvalého bydliště do místa zaměstnavatele. Je možné propláce toto cestovné? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2006 14:46

      Ilona (neregistrovaný) 212.27.208.---

      Re: dohoda o provedení práce
      ****
      toto resi Zakonik prace §239b/2:

      2) Je-li obsahem dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti poskytování náhrad výdajů spojených s výkonem práce, které se řídí zvláštními předpisy 35)**, sjedná se vždy odděleně od ujednání o odměně za vykonanou práci.

      **odkaz na Zakon o cestovnich nahradach


      JENZE - cesty do prace z mista bydliste a zpet nelze proplacet jako cestovni nahrady (nejedna se o sluzebni cestu) a navic nejsou pro zam-tele danove uznatelne, takze NELZE .... jedine by si psal cestaky na nejake SC

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).