Hlavní navigace

založení v.o.s. - společenská smlouva

  • (neregistrovaný) 85.132.186.---

    11. 4. 2006 21:58

    Dobrý den,

    1) musí být ve společenské smlouvě u v.o.s. zakotven minimální vklad u tohto druhu společnosti? Nebo nemusí?

    2) Musí být vyhotovena notářem?

    3) Je na internetu nějaká šablona?

    Moc díky!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2006 22:44

      emil (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: založení v.o.s. - společenská smlouv
      Vše potřebné je v § 76 obchodního zákoníku. V pravém rohu této obrazovky pod sluníčkem napište obchodní zákoník a odklepněte "Vyhledej". Protože bude zápis do OR, smlouvu nutno uzařít u notáře (ono je to také nejjistější).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).