Hlavní navigace

Kuchyňská linka

  • (neregistrovaný) 80.188.115.---

    11. 4. 2006 23:54

    Může FO (truhlářství) koupit kuchyňskou linku např. v Baumaxu a vyfakturovat ji i s montáží s DPH 5 % ?
    Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2006 12:02

      Ja.K. (neregistrovaný) 83.208.109.---

      Re: Kuchyňská linka
      Podle §48 ZDP by to mělo být v pořádku. V každém případě si nechte od zákazníka doložit, že linku budete montovat v objektu určeném k bydlení, tj. že jde o bytový nebo rodinný dům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).