Hlavní navigace

DPH - prosíííííííím

  • (neregistrovaný) 83.240.30.---

    18. 4. 2006 11:35

    Prosím vás o radu zda to mám správně. Od 1.10.2005 jsem plátce DPH a vyšel mi koeficient 0,96, což znamená, že jsem měla nárok na celý odpočet nemusela jsem krátit. Tento koeficient je tedy asi brán i jako roční pro vypořádání roku 2005, že? A tudíž se bude používat po celý rok 2006 jako zálohový, je to tak správně? Tudíž krátit nebudu a až při ročním vypořádání se to srovná. Je můj postup správný? Děkuji všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2006 12:54

      emil (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: DPH - prosíííííííím
      Je to tak. Ověřte si to v zákoně o DPH § 76 (celý - kupodivu se tomu dá i rozumět).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).