Hlavní navigace

FÚ - vyjádření se do protokolu ústně

• (neregistrovaný) 88.100.35.---

18. 4. 2006 15:13

Dobrý den,
    vedu malý spor s FÚ, do teďka jsem jej vedl písemně, nyní mě vyzvali k ústnímu vyjádření do protokolu?? Co to z jejich strany znaméná, o co se může jednat? Má někdo zkušenost ??
    Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2006 15:16

Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

Re: FÚ - vyjádření se do protokolu ústně
      Protokol je veřejná listina, dostavíte se na FÚ a tam se vyjádříte k věci samé, vše je před vámi zapisováno. Záleží jaké řízení je s vámi vedeno, protokol může být též důkazem v daňovém řízení.

• 18. 4. 2006 15:25

Jiří (neregistrovaný) 88.100.35.---

Máme sportovní klub, a jim se nelíbí k čemu všemu užíváme příjmy z reklamy a stále nás tlačí nějakým svým směrem, ten nám ale není moc jasný, takže FÚ si myslí svoje a mi svoje a tak to jde stále dokola, ale najednou ústně ??

• 18. 4. 2006 16:47

Jarmila (neregistrovaný) 85.71.3.---

Asi se jim nelíbí zdlouhavé dopisování.

• 18. 4. 2006 18:05

Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

Je to rychlejší a také ušetří na poštovném, vy se nemusíte ničeho bát, zapíše se jen to, co řeknete.

• 18. 4. 2006 22:31

Luděk (neregistrovaný) 193.179.144.---

Všichni mají pravdu, ale pozor vždy zvažte co odpovíte. Je to protokol a s obtížemi budete svoji výpověď měnit pokuď by bylo třeba.
      Pokuď si nebudete jistý na nějakou otázku s odpovědí, tak klidně si nechte napsat do protokolu, že na tuto otázku odpovíte písemně vzhledem k tomu, že sám nemáte dostatek informací.Pak jim do stanoveného data odpivíte písemně, aby jste si ihned nějakou neuváženou odpovědí neuškodil.
      Dost se toho dá i zpětně napravit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).