Hlavní navigace

Školení SK

  • (neregistrovaný) 213.168.181.---

    19. 4. 2006 7:04

    Česká společnost pořádá školení v ČR pro slovenskou firmu. Obě jsou plátci DPH. Bude zde DPH 19% nebo 0%? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 4. 2006 7:27

      al (neregistrovaný) 62.209.196.---

      Re: Školení SK
      Místo plnění je v ČR (viz § 10 odst. 4 písm. a) ZDPH), takže budete fakturovat s 19% DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).