Re: OT jsem klient kooperativy ?
Řekla bych,že to je spíš další zkouška úředníka Kooperativy,jak se vecpat k někomu do domu. Pracuji ve firmě,kde také platíme pojištění úrazu za zaměstnance,ale nikde nejsou uváděna data našich zaměstnanců,pouze naší firmy,takže klientem je firma a né zaměstnanci.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
24. 4. 2006 8:35
Nedávno mi volal člověk z Oddělení péče o klienty, a že prý by mne navštívil. Odpověděla jsem, že si neuvědomuji, že bych byla klientem kooperativy a on že prý jako zaměstnanec jsem u nich pojištěna proti úrazu. Tak by mne zajímalo, jestli z tohoto hlediska jsem opravdu klient Kooperativy, nebo je to spíš zaměstnavatel ?