Re: SÍDLO FIRMY
Pokud to bude sídlo firmy se zápisem do OR, musíte doložit právní titul užívání-nájemní(podn.)smouvu a souhlas majitele. Půjde-li o FO bez zápisu do OR, můžete ji nahlásit jako provozovnu na ŽÚ, ti budou taky chtít doklad o souhlasu, pokud máte jako FO podnikatel místo podnikání na své trv.adrese a kancelář budete používat jen jako pracoviště, záleží na dohodě s majitelem. Jelikož píšete o sídle firmy, tak vždy souhlas a doložit, nejlépe smlouvou.
Jde taky o způsob účtování nákladů na provoz této kanceláře,k tom,u musíte mít smlouvu.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
30. 4. 2006 15:16
Zdravím,
chtěl bych se zeptat. Když si někde pronajmu nějakou kancelář, zda si v ní mohu automaticky zřídit sídlo firmy? Nebo musím mít svolení majitele kanceláře?
Děkuji za radu