Hlavní navigace

Ukončení prac. poměru

 • (neregistrovaný) 85.71.89.---

  10. 5. 2006 13:08

  Dobrý den, v současné době mám dva pracovní poměry, hlavní a vedlejší. V hlavním pracovním poměru jsem dal výpověď a vedlejší pracovní poměr se dodatkem k pracovní smlouvě změní na hlavní a rozšíří se počet hodin. Potřeboval bych vědět, jaká potvrzení ( a "jiné papíry ") mám požadovat po bývalém zaměstnavateli, komu je třeba co hlásit ( je li třeba , VZP ? ). Co mám dělat se zápočtovým listem ? ( Můj staronový zaměstnavatel po mně nic nechce, zápočtový list si vedou svůj od začátku zaměstnání u nich.)Dofám, že dotaz není moc zmatený a děkuji za odpověď.
  Honza

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 5. 2006 13:30

   kl (neregistrovaný) 88.100.113.---

   Re: ukončení prac. poměru
   takže nahlási na sociálku i zdravotní. Zápočtový list odevzdat u současného zaměstnavatele s hlavním pracovním poměrem, změna DPČ nebo DPP na pracovní smlouvu

  • 10. 5. 2006 13:50

   Honza (neregistrovaný) 85.71.89.---

   Re: ukončení prac. poměru
   Omlouvám se a svou nechápavost ohledně DPČ a DPP. Já jsem byl kromě hlavního pracovního poměr v řádném pracovním poměru se sníženým úvazkem ( vedlejší pracovní poměr ) a ten se změní jen dodatkem ke smlouvě na Hlavní pracovní poměr s plný prac. úvazkem. Jak s tím souvisí ´dohoda o pracovní činnosti nebo dohoda o provedení práce ? Zápočtový list tedy mám odevzdat, tedy budou mít dva ?
   Já se omlouvám, pracovně právní problematika je mi dost cizí.
   Děkuji

  • 10. 5. 2006 14:26

   L. (neregistrovaný) 194.212.152.---

   Re: ukončení prac. poměru
   Přesně tak, zápočtový list odevzdejte u Vašeho zaměstnavatele, u kterého budete zaměstnán na HPP. Pokud máte uzavřenou smlouvu, tak dodatek ke smlouvě stačí. týdenní pracovní doba 40 hodin. Zápočtové listy mít dva nebudou. Zápočtový list by Vám vystavili v případě, že byste ukončil pracovní poměr i u nich. :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).