Hlavní navigace

Archivační lhůta Intrastat

  • (neregistrovaný) 213.250.227.---

    16. 5. 2006 12:29

    Nevíte někdo jak dlouho se musí archivovat intrastat?
    Děkuji za informaci

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 5. 2006 13:06

      Ilona (neregistrovaný) 212.27.208.---

      Re: Archivační lhůta Intrastat
      ****
      zajimava otazka - dle meho, jelikoz jde o pomerne novou vec, tak se to zatim neresi - aspon ja jsem tedy o zadne lhute neslysela ani necetla - zkuste si zavolat na Celni urad (oni maji pravo kontroly) nebo na Statisticky urad

      Posilam odkaz na stranky:

      http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Clo-online/Intrastat/


      A jestli neco zjistite, tak se prosim podelte o zkusenosti....

    • 19. 5. 2006 21:59

      Jana (neregistrovaný) 213.250.227.---

      Re: Archivační lhůta Intrastat
      Napsala jsem na GŘ cel a odpověděli mi 2 roky, ale příjde mi to málo

      kopíruji odpověď

      Ve vyhlášce č. 201/2005 Sb. o statistice vyváženého a dováženého zboží a způsobu sdělování údajů o obchodu mezi Českou republikou a ostatními členskými státy Evropských Společenství jev §5 uvedeno, že zpravodajská jednotka uchovává kopie výkazu 2 roky po jeho zhotovení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).