Re: Faktura z EU-kurz?
**
Myslím, že správně by bylo podat DDP za 1.Q., přiznáte a zároveň si znárokujete DPH, takže žádná povinnost nevznikne. V zákoně totiž je, že povinnost přiznat daň je ke dni vystavení DD, pokud byl daňový doklad vystaven před patnáctým dnem měsíce......atd. (§25), což byl, jenom vy jste ho dostali pozdě. (předpokládám, že se jedná o pořízení zboží). Kurz ke dni vystavení faktury.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
17. 5. 2006 10:01
Dobrý den, na konci dubna nám přišla faktura z Německa -po DPH za 1Q samozřejmě :o( s datem vystavení 27.3.2006. Předpokládám, že DUZP dám k 15.dni následujícího měsíce, tj. 15.4.2006, ale co aktuál.kurz ČNB? Bude ke dni vystavení nebo ke dni námi stanoveného DUZP?
Děkuji Janka