Hlavní navigace

Má škola právo na...

  • (neregistrovaný)

    17. 5. 2006 20:57

    Jsem studentka vysoké školy zdravotnické o.p.s. v Praze a chci se zeptat jestli má škola právo na to dát nám letní neplacenou praxi? Je to soukromá škola, které platíme 25,000Kč za rok. Proto mi příjde nesprávné když nám nedovolí si najít praxi placenou. a navíc na pracovišti kde chceme mi sami. Přijde mi vůbec sprosté jednání školy ke studentům jakotakové.Děkuji za odpovězení dotazu...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 5. 2006 21:03

      1234 (neregistrovaný)

      Re: Má škola právo na...
      prostudujte si smlouvu se školou, na té podle mě záleží. u soukromých škol je tato "sprosťárna" běžná. berou za vás peníze od toho, kde děláte praxi a vy dostanete prdlajs:-(

    • 17. 5. 2006 22:39

      Elén (neregistrovaný)

      Re: Má škola právo na...
      Koukněte se na to i z druhé strany: můžete být ráda, že Vám škola praxi zajistí. Jedné známé syn chodil na hotelovou školu a měl si sehnat praxi sám a nikde ho nechtěli. Ptala jsem se mého známého, který provozuje hotel, jestli by nemohl pomoci a vzít ho k němu a on mi řekl, že to neudělá, že by musel dodržet milión předpisů pro mladistvé a speciálně pro něj vytvořit program, on nic neumí, stejně by po něm všechno musel kontrolovat, případně dělat znovu a že mu to za to nestojí, i kdyby dělal zadarmo. Nakonec snad něco sehnala, ale musela jim ještě bokem něco dát ONA. Tož tak.

    • 18. 5. 2006 8:46

      Anoli (neregistrovaný)

      Re: Má škola právo na...
      Syn studuje polygrafickou školu a také si musel hledat brigádu v oboru - žádná legrace. Takže buďte ráda.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).