Hlavní navigace

Odchod do důchodu, věcný dar

  • (neregistrovaný) 81.30.251.---

    19. 5. 2006 15:11

    Dobrý den,

    prosím o radu! Šéf koupil zaměstnankyni odcházející do důchodu hodinky v hodnotě cca 3500,- Kč. To je od něj sice moc pěkné, ale já vůbec nevím, jak tuto skutečnost promítnout do účetnictví...

    Neví někdo?

    Děkuji za každou info!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 5. 2006 16:44

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: Odchod do důchodu, věcný dar
      Na účet 543 - dary. 2 000 jsou dle § 6 osvobozeny od daně z příjmů u zaměstnance , 1500,00 Kč budede muset zdanit daní z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).