Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění

  • (neregistrovaný) 80.188.49.---

    24. 5. 2006 14:34

    má dotaz. Každý měsíc se teď odečítá 500 korun na 1 dítě a to se odečítá při výpočtu zálohy na daň. a na konci roku se to potom vyúčtuje?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 5. 2006 14:40

      Gábina (neregistrovaný) 213.180.39.---

      Re: daňové zvýhodnění
      Tak jako se odečítá poplatníkovi 600Kč od vypočtené daně ve formě slevy na dani, odečítá se stejně 500Kč za dítě,ale vždy až po odečtení všech slev dle §35ba

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).