Hlavní navigace

Penále

  • (neregistrovaný) 88.101.122.---

    13. 6. 2006 7:20

    Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat,zda existuje v některém zákoně lhůta pro zaplacení závazku. Nejsem si jist, ale podle mne by to mělo být tak,že pokud dlužník zaplatí do 5 dnů po splatnosti závazku, tak se neúčtuje žádné penále. Můžete mi poradit? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 6. 2006 9:32

      Emil (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: penále
      +viz § 369 a násl. obchodního zákoníku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).