Re: PŘEVOD DOVOLENÉ NA JINOU FIRMU
Koukněte na §110a zákoníku práce. Ale podle mého názoru záleží na velikosti firmy, protože jestli je to nějaká malá firmička tak si s tím život nebude chtít komplikovat a raději vám to proplatí. Než to řešit s vaším novým zaměstnavatelem a měli by řešit vyplacenou náhradu mezi sebou.
Re: PŘEVOD DOVOLENÉ NA JINOU FIRMU
Většinou se na tom zaměstnavatelé nedohodnou. Je s těmi převody a refundacemi práce. U nás se to řešilo tak, že se zůstatek dovolené proplatil a nový zaměstnavatel povolil neplacené volno.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
14. 6. 2006 6:23
Končím pracovní poměr v jedné firmě a zajímalo by mě, lze-li převést nevyčerpanu dovolenou na nového zaměstnavatele? Děkuji za odpověď.