Hlavní navigace

Sídlo firmy

  • (neregistrovaný)

    15. 6. 2006 18:52

    Prosím o radu. Mám poskytnuté oficielně sídlo firmy od oficce hause. Mám s.r.o. bez zaměstnanců. Jsem sám jednatel a zakladatel. Mám minimum "papírů". Jak to chodí třeba při kontrolách FÚ. Pokud třeba někdo je" nemá kam vzít". Může to být třeba i v jiných provozech. Jak se to řeší?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 6. 2006 8:05

      Michala (neregistrovaný)

      Re: sídlo firmy
      Pokud nemáte vhodné prostory kde by mohli správci daně provést kontrolu, můžete účetní doklady odnést přímo na FÚ. Jedinou nevýhodou je,že často chtějí vysvětlení ke konkrétním dokladům a vy budete muset často na FÚ jim to vysvětlovat.

    • 16. 6. 2006 12:46

      Anonymní (neregistrovaný)

      Re: sídlo firmy
      Tazatel psal, ze ma malo papiru a hodit to na FU pro neho nebude problem. Sam jsem podobnym zpusobem taky kdysi absolvoval kontrolu. Poprvni prinest sanony, po druhe prinest to co zjistili, ze jeste chteji videt (knihu jizd atd) a vysvetlit co kde a jak je, po treti podiskutovat o zjistenych nedostatcich a poctvrte pro sanony a zaverecny report.

    • 16. 6. 2006 13:09

      dickie (neregistrovaný)

      Re: sídlo firmy
      u nás chtěli posledně donést vše na FÚ, i když jsou to tuny dokladů, a máme ve firmě pro kontrolory volnou místnost se stolem, atd...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).