Hlavní navigace

Je to dobře???

  • (neregistrovaný) 62.77.119.---

    28. 6. 2006 12:57

    Náš stroj jsme si nechali opravit v Německu, po provedení opravy byl stroj přivezen zpět. Na opravu přišla fa bez
    DPH,ale také bez prohlášení, že plnění je osovobozeno.Mám toto požadovat a hlavně mám přiznat a nárokovat daň v ČR dle § 10 odst 4c a 5 ?? V intrastatu toto zboží nefiguruje, že?? Díky za radu. Hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 6. 2006 13:04

      Ilona (neregistrovaný) 212.27.208.---

      pouze intrastat
      ****
      co se tyce Intrastatu, tak mate recht - tam se to neuvadi....

      ohledne DPH snad poradi nekdo jiny...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).