Hlavní navigace

Dotace od ÚP na nové pracovní místo

• (neregistrovaný) 85.92.55.---

14. 7. 2006 19:02

Dobrý den,

jsem právnícka osoba a požaduji dotace od ÚP na nové pracovní místo.
    Chci přijmout zaměstnace na hlavní pracovní poměr, který byl v evidenci ÚP 01/06-05/06, pak zaměstnaný na dobu 1měsíce (pracovní poměr byl ukončen byl rozvázán ve zkušební době) a od 06/06 je znovu evidovaný na ÚP. Dostanu na tohoto člověka dotaci?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 7. 2006 19:32

Karel (neregistrovaný) 62.245.71.---

Re: Dotace od ÚP na nové pracovní místo
      Hlavne si zjistete, co vse budete muset zajistit za potvrzeni a pak Vam mozna neco daji :-((
      Chtel jsem dotaci za zamestnani ČID - kdyz mi rekli co vse musim dolozit tak jsem jim rekl, at si ho tam zase nechaji :-(

Ja potrebuji vydelavat a ne litat po uradech a shanet potvrzeni.

• 14. 7. 2006 19:38

taky Lenka (neregistrovaný) 85.71.3.---

Fuj dotace od ÚP
      Zaměstnavatel si vybral zaměstnanace na ÚP, dostal na něj dotaci, bohužel neměl dobrou ruku = zaměstnanec flákač, který si do práce chodil jak chtěl. Půl roku ho prosili, aby pracoval, pak ho propustili. Za těch půl roku jsem s jejich účetnictvím byla 3x na kontrole na ÚP :-))))

• 17. 7. 2006 9:14

AM (neregistrovaný) 85.71.155.---

Informujte se přímo na příslušném ÚP, zda máte šanci získat na tohoto konkrétního uchazeče dotaci na vyhrazené místo. Záleží na každém ÚP, zda a v jaké výši poskytne dotaci - záleží na výši nezaměstnanosti v regionu,na profesi, kterou požadujete,na kategirii uchazeče (hůře umistitelný na trhu práce - např. ZPS, ID, věk nad 50 let, dlouhodobě nezaměstnaný), atd.Tzn. že na jednu profesi jeden ÚP dotaci poskytne, ale ve vedlejším okrese ÚP na stejnou profesi dotaci nedá, protože je v jeho regionu jiná situace na trhu práce.
      Jinak souhlasím s předchozími diskutujícími - dotace z ÚP je hrůza.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).