Re: dobropis
*****
jestli to dobre chapu, tak vy jste vystavovali dobropis (tzn. snizujete si odvod DPH) - vy ho muzete uplatnit nejdrive v mesici, co si ho uplatni 2. strana. Druha strana na dobropisu musi uvest, v jakem mesici si ho zavedla do UCE. Za predpokladu, ze tam mate napsano jen, ze byl prevzaty 19.6., tak bych dala az do cervna.
Kdyby druha strana napsala, ze byl prevzaty 19.6., ale ze je v evidenci v kvetnu (uplatnuje snizeny narok v kvetnu), tak bych dala taky do kvetna.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
21. 7. 2006 8:32
Prosím o radu. Je vystaven dobropis se zdanitelným plněním 31.5.06. převzatý byl dne 19. 6. 06. které datum je rozhodné pro
uplatnění do DPH. Jsme měsíční plátci. Já tvrdím 31.5.06 a kolegyně
19.6.06.Díky všem