Hlavní navigace

Zveřejnění účetní závěrky

  • (neregistrovaný)

    24. 7. 2006 15:06

    Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, na jakou adresu poslat schválenou Účetní závěrku (jsem z Prahy) a zda-li mám poslat nějaký papír o schválení UZ valnou hromadou?
    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2006 15:22

      bdm (neregistrovaný)

      Re: zveřejnění účetní závěrky
      *** Posíláte na obchodní soud (rejstřík), kde jste evidováni. Schválení závěrky nemusíte ale pokud už máte rozhodnutí o zisku nebo vypořádná ztráty, pak toto ano ***

    • 24. 7. 2006 15:40

      Gábina (neregistrovaný)

      Re: zveřejnění účetní závěrky
      Ještě prosím jeden dotaz, posílám Rozvahu a VZZ a Přílohu tu, kterou jsem přikládala k DzP (tam jsem totiž neměla ještě promítnutou v účetnictví daň z P. Konkrétně HV činil před zaplacením daně 174 tis.(ten jsem přiložila k Přiznání) a po zaplacení daně se samozřejmě snížil na 124tis. Kč. Teď nevím, jestli jsem neudělala někde chybu...

    • 24. 7. 2006 15:44

      bdm (neregistrovaný)

      Re: zveřejnění účetní závěrky
      *** Asi udělala. Daň jste měla zaúčtovat ještě v tom loňském roce a tudíž by se Vám HV přenesl na účet 431 ve správné výši - teď ho máte zřejmě špatně - a jen ten správný (po odečtení daně) může jít k rozdělení. Ale co se týká přílohy, tak ta má obsahovat i jiné skutečnosti - viz.ZÚ - a ano, i tu posíláte na OR ***

    • 22. 9. 2006 20:05

      Jarmila (neregistrovaný)

      Re: zveřejnění účetní závěrky
      A do obchodního věstníku se nic neposílá?
      Nebo věstník = obchodní rejstřík?
      Promiňtre, vysvětlí mi to někdo?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).