Hlavní navigace

Dovoz vzorků a doprava

  • (neregistrovaný) 85.13.78.---

    7. 8. 2006 14:15

    >Dobrý den, jsem plátce DPH a vedu DE. Přišla mi z Číny faktura za vzorky (bezúplatná,bez cla) a následně jsem obdržela fakturu za leteckou dopravu od naší přepravní společnosti s 0% DPH. Budu u této částky za dopravu počítat DPH a uvádět do přiznání jako dovoz? Moc děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 8. 2006 14:34

      Docent (neregistrovaný) 194.108.147.---

      Re: Dovoz vzorků a doprava
      Nevztahuje se na to § 69 ZDPH ? Pokud jste dostala DD od naší letecké společnosti s nulovou DPH, tak žádnou DPH nepočítáte a neuvádíte bych řekl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).