Hlavní navigace

Záloha na daň

  • (neregistrovaný) 80.95.244.---

    11. 8. 2006 11:57

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s placením zálohy na daň v období, kdy nedosahuju žádných příjmů? Začínám podnikat jako OSVČ na základě živnostenského oprávnění, ale příjmů budu dosahovat jen půl roku..děkuji za odpověd

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 8. 2006 12:18

      leona (neregistrovaný) 83.208.153.---

      Re: Záloha na daň
      zálohy na daň z příjmů neplatíte..Až podle daňového přiznání za tenhle rok,a to podle výše.Zákon o dani z příjmů §38a.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).