Hlavní navigace

prodej nemovitosti FO

  • (neregistrovaný) 85.71.8.---

    31. 8. 2006 10:26

    Prosím o radu, prodali jsme 30.6.06 RD do kdy musím odevzdat přiznání z prodeje a zaplatit daň?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2006 10:29

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: prodej nemovitosti FO
      A nemohla byste napsat o jakou daň se vám jedná?

    • 31. 8. 2006 10:33

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: prodej nemovitosti FO
      § 21 odst. 2 zákona č. 357/1992 Sb., o dani dědické, dani darovací a dani z převodu nemovitostí - poplatník je povinen podat místně příslušnému správci daně přiznání k dani z převodu nemovitostí nejpozději do konce třetího měsíce následujícího po měsíci, v němž byl zapsán vklad práva do katastru nemovitostí.
      Termín se tedy bude odvíjet od data zapsání práva vkladu da katastru. Ve stejném termínu pro podání daňového přiznání jste povinni i daň z převodu nemovitosti uhradit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).