Hlavní navigace

Lékařská prohlídka - povinnost ??

  • (neregistrovaný) 213.29.67.---

    31. 8. 2006 10:32

    Prosím o informaci zda-li je zaměstnavatel (FO) povinen poslat zaměstnance (nového) na vstupní prohlídku (a dle jakého nařízení) a stávajícího zaměstnance na periodickou ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2006 11:07

      JJ. (neregistrovaný) 195.113.185.---

      Re: Lékařská prohlídka - povinnost ??
      § 133 zákoníku práce a další vyhlášky spojené s BOZP podle charakteru činnosti organizace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).