Hlavní navigace

fakturace do EU

  • (neregistrovaný) 213.155.225.---

    5. 9. 2006 7:52

    dobrý den,
    chci se jen zeptat, když vystavuji fakturu odběrateli do EU
    datum vystaveni je př. 4.9.2006 , DUZP 31.8.2006, počítám kurzem z 4.9.2006 nebo 31.8.2006?
    a u vystavavání faktur odběrateli v tuzemsku bych brala prosím kurz jaký? s datumu vystavení nebo DUZP
    dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2006 9:31

      katka (neregistrovaný) 213.168.176.---

      Re: fakturace do EU
      zákon o účetnictví § 24 odst. 2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).