Hlavní navigace

nákup pro zaměstnance

  • (neregistrovaný) 84.42.166.---

    7. 9. 2006 10:59

    Mohu koupit zaměstnancům vody na pití? Myslím, že mohu. U nich je hodnota nealko nápojů osvobozena.
    Ale jak to vidíte třeba s instantními polévkami. Mohu to koupit? U mě nedaňové, ale co u nich? Musí to nějak zdanit? Tohle už nejsou nealko nápoje.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 9. 2006 15:51

      Dáša (neregistrovaný) 212.158.149.---

      Re: nákup pro zaměstnance
      Jídlo pro zaměstannce můžete dostat do nákladů dle § 24 odst 1) j) bod 4.

      tj. provoz vlasního strav. zařízení - to nemáte. Nebo prostřednictvím jiného subjektu : stravenky - hospody. Vidím tak že s polívkama neuspějete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).