Hlavní navigace

Pronájem auto v OM - § 7 nebo 9?

  • (neregistrovaný) 89.176.3.---

    8. 9. 2006 9:16

    OSVČ má v OM auto, které pronajímá. Tyto příjmy bych dala do § 7, ale jsou kolegové, kteří je dávají do § 9, protože nemají ŽL na pronájem. Poraďte prosím,nevím, jak argumentovat. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).