Hlavní navigace

Příkazní smlouva

  • (neregistrovaný) 82.99.155.---

    11. 9. 2006 9:24

    Máte někdo zkušenost s příkazní smlouvou? jak to funguje a je opravdu bez daně pokud se za rok nevydělá tuším 15.000Kč?
    Díky za info Silva

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 9. 2006 14:03

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Příkazní smlouva
      *** Název smlouvy ještě nezakládá možnost osvobozovat od daně. Vždy záleží na skutečném obsahu činnosti. A co se týká příjmů, pak záleží na celkových ročních příjmech. Ty, které spadají pod příležitostnou činnost (§10/1/a), jsou do 20 tis. od daně osvobozeny. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).