Hlavní navigace

odpis rekonstrukce budovy

• (neregistrovaný) 84.42.221.---

11. 9. 2006 16:59

Prosím Vás, poradí mi někdo...provádíme rozsáhlou rekonstrukci budovy, která se provádí po jednotlivých patrech - etapách a bude trvat několik let. Tyto stavební úpravy budou zkolaudovány až po ukončení celé rekonstrukce. V jednom z patek budovy bude umístěno sportovní zařízení. Jak bude toto konkrétní patro hotovo z hlediska stavebních úprav a bude zde nainstalováno sportovní zařízení, vydá nám stavební úřad něco jako povolení pro dočasné úžívání, abychom mohli toto sportovní zařízení začít provozovat. Mám za to, že odepisovat stavební úpravy můžeme začít až po dokončení celkové rekonstrukce, tedy až po zkolaudování celé budovy. V momentě zařazení sportovního zařízení můžeme začít odepisovat pouze toto zařízení, nikoliv ale stavební úpravy, které byly na daném patře provedeny. Má s tím prosím někdo zkušenosti? Budu ráda za každý názor. Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 9. 2006 17:24

bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

Re: odpis rekonstrukce budovy
      *** S tím zařízením by podle mě neměl být problém. Pokud ho zařadíte a uvedete do užívání, pak se stává hmotným majetkem a můžete odepisovat. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).