Hlavní navigace

Průměry pro náhrady PP

  • (neregistrovaný) 88.83.224.---

    12. 9. 2006 13:43

    Jestliže byl zaměstnanec celé předchozí čtvrtletí na PN, jakou částku bude mít průměr na dovolenou. Bere se částka z předchozího čtvrtletí?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2006 13:47

      radouš (neregistrovaný) 62.240.191.---

      Re: Průměry pro náhrady PP
      Podle § 17 Zákona o mzdě musíte zjistit pravděpodobný průměr = výdělek, jakoby pracoval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).