Hlavní navigace

pořízení ojetého auta pro vlastní potřeb

  • (neregistrovaný) 88.102.53.---

    13. 9. 2006 7:32

    Prosím o radu -firma plátce DPH zakoupila ojeté osobní auto v EU včetně jejich DPH, auto má pro vlastní potřebu. Bude toto auto procházet přiznáním DPH a kterými řádky?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 9. 2006 14:39

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: pořízení ojetého auta pro vlastní po
      Pokud má auto pro soukromé účely, pak se DPH nebude zabývat. Jiná by byla situace, kdyby pořídil v EU od plátce bez DPH a poskytl by své DIČ, nebo, pokud by pořídil nový dopravní prostředek definovaný v § 4 odst. 3 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).