Hlavní navigace

Úroky z hypotéky

  • (neregistrovaný) 62.177.125.---

    15. 9. 2006 16:59

    Dobrý den, prosím o radu-mladý pár si pořídil společně byt na hypotéku. Oba jsou účastníci smlouvy a každý si splácí svoji polovinu. Může si partner uplatnit odpočet úroků, když nemá v bytě trvalé bydliště? Pokud ano, o jaký předpis se můžu opřít? V ZDP v § 15 odst.4 se hovoří o trvalém bydlení. Mám dojem, že tím je myšleno přihlášení k trvalému pobytu. Je to prosím tak? Děkuji všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 9. 2006 22:53

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Úroky z hypotéky
      Pojem trvalé bydlení už se tu probíral, podívejte se např. sem:
      http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=213500

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).