Hlavní navigace

demurrage charge - DPH

  • (neregistrovaný) 194.212.15.---

    18. 9. 2006 10:59

    došla faktura za „zdržné“ (kontejner v Německu). Počítá se z této částky DPH a píše do řádku 220, 320? Nebo se DPH nepočítá?

    Předem děkuji za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2006 13:07

      Vláďa (neregistrovaný) 212.20.103.---

      Re: demurrage charge - DPH
      Já bych to tam vrazil (do základu daně) - viz §36, odst.1, 3, 4 zákona o DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).