Hlavní navigace

Jaký mě čeká postih-osud za dopravní neh

• (neregistrovaný) 85.70.209.---

19. 9. 2006 14:05

Měl jsem dopravní nehodu pod vlivem alkoholu,l lehké zranění dvě vážné,vozidlo bez pov.ručení,škodu na RD oplocení jsem uhradil ostatní jako zruš,auta neuplatnuji nemám kde protože ........... Co muhu čekat za uvedený životní zkrat - jak se řeší zdravotní léčba mimo mé osoby l lehká a l vážná potzrvá delší doby s mož.následky ,co mohu očekávat za tresty. Pokud má někdo zkušenosti prosím o vyjádření i když......................... Dík.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 9. 2006 18:32

marci (neregistrovaný) 85.71.122.---

Re: Jaký mě čeká postih-osud za dopravní
      Fuj, úplně mi běhá mráz po zádech. Já zkušennost bohudík nemám, ale tuším, že to bude hodně drahé. Platit budete určitě dost a hodně dlouho.Ale to už asi víte taky :-( Co se týká trestního zákona,netuším.Omlouvám se, musím to říct- Vy jste ale blbec !

• 19. 9. 2006 18:54

1234 (neregistrovaný) 81.19.10.---

Re: Jaký mě čeká postih-osud za dopravní
      to sice je, ale aspoň se to snaží řešit.
      pojišťovny po vás budou vymáhat náhrady za léčení. může být sakra vysoké. trest od podmínky přes veřejně prospěšnou činnost až natvrdo (vzhledem k popsaným okolnostem spíš natvrdo).
      snaha pomoci obětem se cení i u soudu a často dojde k propuštění po 1/2 trestu. doufejme, že vám to stačilo k tomu, abyste s chlastem za volant už nikdy nesedl a neničil životy ostatních i svůj. držím palce, a myslete na to, že oproti těm zraněným jste na tom pořád mnohem mnohem líp a děkujte bohu, že jste nikoho nezabil.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).