Hlavní navigace

Prodej traktoru

  • (neregistrovaný) 82.100.11.---

    20. 9. 2006 10:13

    Prosím o pomoc,společnost prodává starý traktor asi za 40tis.
    Sepišeme smlouvu a máme vystavit daňový doklad?Nikdy jsem to nedělala.Co je vše nutné udělat?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2006 11:24

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Prodej traktoru
      *** Pokud jste plátci DPH a máte povinnost odvést daň při prodeji, tak ji odvedete. Daňový doklad pro druhou stranu vystavujete na vyžádání (§26 ZDPH) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).