Hlavní navigace

Penále

  • (neregistrovaný) 195.39.100.---

    20. 9. 2006 13:26

    Dobrý den, dnes budu vystavovat svou první penalizační fakturu. Doufám, že se domnívám správně, že penále nevstupuje do plnění DPH. :) A druhá věc - myslim, že by neměla jít do výnosů, dokud ji zákazník nezaplatí. Na jaký tedy účet? Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2006 13:59

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Penále
      *** Na DPH vliv nemá. Do výnosů Vám půjde ale pokud nebude uhrazeno k rozvahovému dni, pak postupujete dle §23/3/b/1 - budete snižovat ZD ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).