Hlavní navigace

Záloha

  • (neregistrovaný) 82.142.83.---

    21. 9. 2006 10:06

    Dobrý den,
    chtěla jsem se jen zeptat, přišla nám do společnosti e-mailem zálohová faktura na služby a na dokladu není ani podpis ani razítko, mohu to tak nechat ??
    Děkuji a jsem s pozdravem

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 9. 2006 10:16

      graver (neregistrovaný) 193.85.226.---

      Re: Záloha
      Podpis ani razítko na faktuře/DD být nemusí.
      Pozor na náležitosti dle §13a ObchZ, protože i požadavek na zálohu, odeslaný mailem, lze asi považovat za obchodní listinu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).